mainImage


Publikace 40 let v pohybu
01.01.2012

graphic design

CZE/ Ku příležitosti oslav 40ti let od vzniku baseballového a sofballového klubu VSK Technika Brno jsem byl osloven k vytvoření publikace, která by mapovala vývoj tohoto klubu od jeho prvních krůčků až na vrchol českého baseballu. Více jak 80ti stránková publikace představuje kromě historie Techniky i její velikány, příběhy spojené s baseballovým životem doprovázené spoustou dobových, ale i současných fotografií.

ENG/ On the occasion of celebration 40th years of the baseball and softball club VSK Technika Brno I was asked for making a publication where will be history of the club, from the first steps to the one of the best team in Czech Republic. In the more than 80 pages you can find the history of Technika, their legends, great stories of baseball life with a lots of historical and also present photos.

publikace-40-let-v-pohybu-tb-1.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-2.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-3.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-4.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-5.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-6.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-7.jpg publikace-40-let-v-pohybu-tb-8.jpg