Vítejte na stránce prodejní výstavy Movember v Myslbeku, která vznikla na podporu mužského zdraví. Výstava potrvá celý listopad a zisk z prodeje poputuje do oficiální Movember sbírky (tým Smot Illustration).
Dole na stránce najdete formulář, kde si můžete objednat kousky, které se vám líbí. Je možné si vybrat ze dvou velikostí:
40x50cm za 1000 Kč nebo 50x70cm za 1250 Kč (plus poštovné).
E-mailem vám potvrdím objednávku a pošlu odhadované datum dodání. Tisknu vždy podle počtu objednávek, takže dodání se pohybuje mezi 1-2 týdny.
Předem děkuji za podporu dobré věci.
Tomáš SMOT Svoboda
Welcome to the website of sales exhibition Movember in Myslbek, which was created in support of men's health. The exhibition will run for the whole of November and profits from the sales will go to the official Movember fundraiser (Smot Illustration team).
At the bottom of the page you will find a form where you can order the pieces you like. There are two sizes to choose from:
40x50cm for 1000 CZK or 50x70cm for 1250 CZK (plus postage).
I will email you to confirm your order and send you an estimated delivery date. I always print according to the number of orders, so the delivery is between 1-2 weeks.
Thank you in advance for supporting a good cause.
Tomas SMOT Svoboda
1. Adolf Born
2. Edgar Allan Poe
3. Gustav Frištenský
4. Frida Kahlo
5. Vlasta Burian
6. Jiří Trnka
7. Štěpán Kozub
8. Nikola tesla
9. salvador Dalí
10. Johnny Depp
11. Alfons Mucha
12. Eva Adamczyková
13. Charlie Chaplin
14. Karel Havlíček Borovský
15. Jan Werich
16.  Jimi Hendrix
17. Freddie Mercury
18. David Bowie
19. Brad Pitt
20. Jude Law
OBJEDNAT
Děkuji za objednávku/ Thank you for your order
Back to Top